Safe Buy

SingleMalt.pl | sklep z alkoholem | whisky whiskey bourbon

Skip to Main Content »

Przeszukaj stronę

Przedstawiamy aktualne promocje w sklepie SingleMalt.pl

Poniżej prezentujemy aktualne promocje w naszym sklepie wraz z warunkami i ograniczeniami jakie ich dotyczą. W razie pytań prosimy o email: sklep@SingleMalt.pl. Zapraszamy także na nasz fanpage - (szczegóły pod adresem facebook.com/sklepSingleMalt).

 

„Wyprzedaż magazynu”: wielka wyprzedaż w SingleMalt.pl na cały asortyment. Rabat do 35% na wybrane pozycje!!!

Wyprzedaż magazynu do 35%

Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji! Przeceniamy katalog internetowy o 10% do nawet 35% - tylko do 30 grudnia 2016 roku! Zapraszamy na zakupy, w oparciu o regulamin wyprzedaży „Wyprzedaż magazynu”.

Regulamin wyprzedaży „Wyprzedaż magazynu”:

1) wyprzedaż dotyczy tylko i wyłącznie zamówień internetowych złożonych i opłaconych w dniach 27-30.12.2016.

2) wyprzedażą objęta jest cała oferta dostępna w sklepie internetowym, jednak Sklep zastrzega sobie prawo wyłączenia wybranych produktów z wyprzedaży.

3) zamówienie musi zostać złożone w sklepie internetowym oraz potwierdzone emailem ze Sklepu, zawierającym numer zamówienia.

4) zamówienie musi zostać opłacone do 30 grudnia 2016 roku (przelew zaksięgowany na koncie Sklepu z datą najpóźniej 30.12.2016 lub płatność gotówką przy odbiorze osobistym w Sklepie zrealizowaną do 30.12.2016 włącznie).

5) zamówienia niespełniające warunków wyprzedaży zostaną anulowane po zakończeniu wyprzedaży, a przelewy wykonane po 30 grudnia 2016 zostaną zwrócone nadawcy.

6) sklep zastrzega sobie prawo anulowania zamówienia także z innych powodów (np. z powodu wyczerpania produktu lub np. gdy produkt posiada uszkodzone opakowanie itd.).

Przesyłka gratis!

Baner promocji Wysyłka

Przy zamówieniu za co najmniej 600 zł przesyłkę do 30 kg dostarczamy na nasz koszt na terenie Polski.