Twój koszyk
No products in the cart.
Registration

Login

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your compare list.

5

Product was successfully added to your wishlist.

5

Wiarygodna firma w internecie

Dokonując zakupów przez internet, poza znalezieniem interesującej oferty, należy upewnić się, że sprzedawca jest godny zaufania, a transakcja dokonywana za pośrednictwem jego witryny internetowej będzie odpowiednio zabezpieczona. Rozumiemy obawy klientów przed "elektronicznymi zakupami".

Dlatego poddaliśmy się procedurze certyfikacji i uzyskaliśmy certyfikat SSL, który daje Państwu pewność, że dane przekazywane w formularzach naszego sklepu są bezpieczne.

Dzięki temu odwiedzający nasz sklep klienci, widząc symbol kłódki przy adresie naszej strony internetowej, mają pewność że są na właściwej stronie sklepu, są więc chronieni przed bardzo popularnym (również w Polsce) atakiem — phishingiem.


Bezpieczne szyfrowane połączenie

Zakupy w naszym Sklepie zabezpieczone są szyfrowanym połączeniem SSL. To zapewnia poufność przesyłanych danych, zatem Twoje dane osobowe które gromadzimy zgodnie z regulaminem i polityką prywatności są chronione przed przechwyceniem. Przykładowo logując się podajesz swój email i hasło, które przekazywane są do sklepu przez internet w formie zaszyfrowanej, przy użyciu protokołu SSL, poprzez stronę https://singlemalt.pl/customer/account/login/.

Poufność przekazywanych danych zapewniamy dzięki stosowaniu 256-bitowego klucza (AES256) i protokołu SSL (Secure Socket Layer v3). Protokół SSL to efektywne zabezpieczenie, pozwalające na szyfrowanie danych przesyłanych pomiędzy Klientem (przeglądarką internetową), a sklepem (serwerem sklepu). Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przez osoby trzecie.